| Katalógus >Háztartás >Ajándékok |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT8179 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Ajándék csomagoló zacskó, mintás, 9*31*39cm-es méret. |
| Terméknév (angol) | Plastic Gift Bag 9x31x39cm *Ibis and Penguin* *Pink* |
| Terméknév (magyar) | Plastic Gift Bag 9x31x39cm *Ibis and Penguin* *Pink* |
| Terméknév | Plastic Gift Bag 9x31x39cm *Ibis and Penguin* *Pink* (IT8179) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-10-10 16:36 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8179/Háztartási cikkek/Ajándékok/Plastic_Gift_Bag_9x31x39cm_%2AIbis_and_Penguin%2A_%2APink%2A |